ERMAKOVA Смола Три Нозе Кинески Среќа Пари Крастава жаба Figurine Жаба Статуа со Среќа Монета Фенг Шуи Дома Украс Донесе Богатство

ERMAKOVA Смола Три Нозе Кинески Среќа Пари Крастава жаба Figurine Жаба Статуа со Среќа Монета Фенг Шуи Дома Украс Донесе Богатство

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:

Тема : Смола Крастава жаба figurine Нето Тежина : 90g/pc Големина : 8см*7cm*5.5 cm/3.1"*2.7"*2.1" Пакет се вклучени : 1 компјутер крастава жаба figurine и 1 компјутер монета Функција : 1. Парите Крастава жаба, исто така познат како на три нозе жаба или "Чан Чу" во Кинески е веројатно повеќето среќен симбол на пари одлуки. 2. Тоа ќе ви помогне да се привлечат богатство и просперитет, успех, и сите добри работи. 3. Тоа може да биде монета колектори. Уникатен подарок за деловни луѓе, брокерите, банкари, акции агенти и инвеститори за да се привлечат повеќе богатство!! 4. Ова митско суштество е кажано да се појави секој полна месечина во близина домови дека ќе добиете добра вест од зголемување на богатство или парична добивка.
1. Пад на превозот и трговија на големо наредби се поддржани. Трговија на големо нарачки : ве молам, ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена. Пад на превозот нарачки : ве молиме љубезно ја напушти забележува пад на испорака на нарачки во вашата нарачка,така и нашата colleauge може да се види дека и ќе не вклучуваат фактура и нашата продавница информации и сл. 2. Како можам да го направите ако предмети е скршен или неисправни или помалку, или не ми се допаѓа? Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да пишувате преглед или отворање на спорот. Ние би можеле да се вратат парите или со испраќање на нов објект за вас. 3. Дали има некој царина? Ние вообичаено се прогласи за секоја парцела со пониска вредност за да се избегне царина. Но, некои парцели се уште cann не избегнуваат да плаќаат данок во царинската' случајна проверка. Ве молиме да плати царина според локалните политики. Затоа,ќе е подобро да се информирате на декларираната вредност при поставувањето на цел.

За производот

Материјал:
Смола
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Животните
Бренд Име:
Ermakova
Површината Технологија:
Сликарството, Обоени цртеж, Боја декорација
Модел Бр.:
RSTD-02
Тип:
Фенг Шуи Крастава Жаба,Среќа Жаба

Избор на клиент