Школка копчиња 10мм 144pcs 2 дупки бела школка копчиња природни вистински школка кошула копчето за облека, прибор трговија на големо
Новак - 10 %

Школка копчиња 10мм 144pcs 2 дупки бела школка копчиња природни вистински школка кошула копчето за облека, прибор трговија на

Достапно за нарачка
DEN 468.00
DEN 421.00
Достапност:


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Речната школка (слатководни школка)
Боја
Бела
Количина
144pcs/многу
( 60pcs, ве молиме кликнете на "" )
Околу Големина
10мм(16 L,3/8")
Конверзија
1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Точка Бр.
S0101-006#10
Употреба
Вистински школка копчето, чудна burnish е многу очигледно,пронаоѓа и блескави, најдобар копчиња за жените носат и во машка кошула.
Ако ви треба 11.5 мм, ве молиме кликнете на "" :
Читање :
1) Физички школка копчиња доаѓаат со текстура, текстура не може да биде иста.
2) Мазна, сјајна лушпа копчиња генерално позитивни, но зад како доказ за идентитет со школка шема.
3) Природни материјали неизбежно има мали недостатоци, ве молиме внимателно да се размислува во текот на овие пред цел ако ви се на ум.
4) Поради позитивните мазна, сјајна лушпа копчиња, тешко е да се фати боја за камерата; со различни монитори и други причини,ќе има различна боја, ако имате боја бара апсолутна прецизност ве молиме размислете два пати! За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Школка кошула копчето серија :
Бела кошула копчето серија :
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

За производот

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
S0101-006#10
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
бисер
Материјал:
Школка
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Niucky
Обликот:
Круг
Декорација:
Sequins
боја:
Бела
Големина:
10mm

Избор на клиент