Gsm Сигнал Бустер Repetidor Smart Gsm-2g 900mhz Мобилната Repeater Мобилни Сигнал Бустер се Користи Стап И Penholder Антена

Gsm Сигнал Бустер Repetidor Smart Gsm-2g 900mhz Мобилната Repeater Мобилни Сигнал Бустер се Користи Стап И Penholder Антена

Достапно за нарачка
DEN 2880.00
Достапност:


започнете
крајот

За производот

Бренд Име:
ATNJ
Број На Модел На:
КАКО-G1
Фреквенција:
890-915mhz, 935-960mhz
покриеност:
200m2
Добивка:
70db
Излезна Моќност:
17-23dB
Гаранција:
3 Години
боја:
бела и сина
Мрежи :
2g
антенски приклучок:
SMA
agc:
направено
Клучни зборови:
2g бустер

Избор на клиент