50pcs/лот 3*5*8cm јасно пвц бонбони кутија со пропелер на врвот свадба декорации,празници материјали
Новак - 5 %

50pcs/лот 3*5*8cm јасно пвц бонбони кутија со пропелер на врвот свадба декорации,празници материјали

Достапно за нарачка
DEN 986.88
DEN 937.00
Достапност:


боја : јасно
дебелина : 0.26 mm
материјал : еко - пријателски пвц
Големина на : ( 3cm x 5cm x 8cm ) L x W x H
Здраво На Сите :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации. Цел на лента Износ повеќе од 7ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Помалку од 7ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Посебен случај можеби нема да. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации .и времето за испорака е многу долго, ве молиме да не се отвори спорот лесно.ние не може да го контролира шпедиција. ако ви е потребна за следење на информации(некои земја не поддржуваат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации), ве молиме изберете друга испорака начин. Ако вашата цел е итна, ве молиме изберете Експрес Испорака, и ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде големи попусти. и некои ред можеби и ние ќе брод преку Експрес од наша страна, бидејќи ние мислиме дека тоа е подобро за време на пристигнувањето. Ние ќе ги користат најдобрите испорака начин за вашата нарачка. Бизнис се базира на Кредибилитет. Имаш доверба во нас. ние брод цел за тебе. Нормално, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5days. Ние не го прифати итна цел, ако ви треба производи итно, ве молиме изберете експрес испорака. Политика На Враќање 1. Кога ќе добиете цел, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас . ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас. 2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната состојба, со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации ,Ние веруваме комуникација е најдобар начин да се добие преку било каков проблем, па pls се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем. Ние и ветуваме да се даде сте задоволни резолуција врз основа на нашето богато искуство на онлајн продажба.
100pcs/многу 50pcs розова и 50pcs светло сина Бебе Туш Лента Бонбони Кутии Свадба Корист материјали партија резерви на САД$ 36.89 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу Бебе Туш Лента Корист Подарок Бонбони Кутии Свадба Корист празник материјали свадба покани партија резерви на САД$ 5.87 /многу
парчиња / многу
50pcs 8*8*10см Правоаголник пвц пакување кутија јасно пвц кутија за завиткување овошје и бонбони US$ 16.67 /многу
парчиња / многу
5*5*1.5 см, Еко-пријателски пвц материјал бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување овошје и бонбони US$ 10.28 /многу
парчиња / многу
50pcs 6*6*9cm Правоаголник пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување овошје и бонбони US$ 10.84 /многу
парчиња / многу
50pcs 5*6*7cm пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување овошје и бонбони US$ 9.12 /многу
парчиња / многу
50pcs пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување овошје и чоколади 5*5*6cm US$ 8.30 /многу
парчиња / многу

За производот

Подарок Кутија Големина:
3X5X8CM
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
hanger3*5*8
Број на Компјутери:
50pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент