Нови MCF-C29BM05 Вентилатор За Sony Vaio VGN-CS31S VGN-CS31S VGN-CS21Z VGN-CS21S VGN-CS11Z VGN-CS110E VGN-CS11S Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Фан
Новак - 5 %

Нови MCF-C29BM05 Вентилатор За Sony Vaio VGN-CS31S VGN-CS31S VGN-CS21Z VGN-CS21S VGN-CS11Z VGN-CS110E VGN-CS11S Лаптоп ПРОЦЕСОР

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 410.00
Достапност:

Нови MCF-C29 BM05 Вентилатор За Sony Vaio VGN-CS31 S VGN-CS31 S VGN-CS21 Z VGN-CS21 S VGN-CS11 Z VGN-CS110 E VGN-CS11 S Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Фан Информации : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.
ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС. 2.Ве молиме проверете ја сликата и бидете сигурни дека тоа е она што го сакате производот. 3.Има било каков проблем,можете да контактирате со нас. Опис : Фан Модел : MCF-C29 BM05 Моќ Конектор : 3wire 3pin Напон : DC5 V Струја : 0.34 На Апликации : За Sony Vaio VGN-CS31 S VGN-CS31 S VGN-CS21 Z VGN-CS21 S VGN-CS11 Z VGN-CS110 E VGN-CS11 S Пакет се вклучени : 1 x Нови MCF-C29 BM05 Вентилатор За Sony Vaio VGN-CS31 S VGN-CS31 S VGN-CS21 Z VGN-CS21 S VGN-CS11 Z VGN-CS110 E VGN-CS11 S Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Фан Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 1.3-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба 1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. 2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. 3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. 4.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.

За производот

Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
MCF-C29BM05
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Имајќи:
Топката имајќи
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
VGN-CS31S VGN-CS31S VGN-CS21Z VGN-CS21S VGN-CS11Z VGN-CS110E VGN-CS11S
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Фан Живот:
30000 часа
Фан Големина:
55мм

Избор на клиент