ИСТАКНА ДЕПРЕСИВНИ, НО ДОБРО ОБЛЕЧЕНИ Писмо за Печатење Жените Sweatshirt Мода Есен Дуксери Памук Долг Ракав Дама Битник Hoody
Новак - 0 %

ИСТАКНА ДЕПРЕСИВНИ, НО ДОБРО ОБЛЕЧЕНИ Писмо за Печатење Жените Sweatshirt Мода Есен Дуксери Памук Долг Ракав Дама Битник Hoody

Достапно за нарачка
DEN 556.32
DEN 556.00
Достапност:


ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Spandex
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Број На Модел На:
61005
Тежина:
3000
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Избор на клиент