Симулација пингвин полиетилен&furs пингвин модел смешно подарок за 45cmx85cm
Новак - 47 %

Симулација пингвин полиетилен&furs пингвин модел смешно подарок за 45cmx85cm

Достапно за нарачка
DEN 16800.00
DEN 8904.00
Достапност:


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
опис :
Симулација на пингвин
Спецификација на производот : 45cmx85cm
39356217214

За производот

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на клиент