2018 есен зима облека на децата девојки палто мода солидна долги ракави згусне маскирани кашмир бебе девојка јакни за деца

2018 есен зима облека на децата девојки палто мода солидна долги ракави згусне маскирани кашмир бебе девојка јакни за деца

Достапно за нарачка
DEN 815.52
Достапност:

големина информации
Дете Големина
НИ Големина
2 T
3 T
4 T
6
8
-
Детали Големина на овој Дизајн
Големина
95cm
100cm
110cm
120cm
130cm
-
Должина
40cm
42cm
45см
49cm
51cm
-
Биста*2
31cm
34cm
35cm
38cm
40cm
-
Рамо
25cm
27cm
28cm
30cm
32cm
-
Sleeve
31cm
35cm
38cm
42cm
44cm
-
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.
Состојба
100% Сосема Нов /Без никакви додатоци
Забелешка
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ткаенини
Cashmere
производ детали

За производот

Дете НИ Големина:
8, 10
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Фланелен
Јака:
Маскирани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Материјал:
Cashmere
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
wt4119

Избор на клиент