LZM-25 15-140m3/h Панел Тип Гас Flowmeter Протокот на Воздух Метар rotameter Без Контрола Вентил

LZM-25 15-140m3/h Панел Тип Гас Flowmeter Протокот на Воздух Метар rotameter Без Контрола Вентил

Достапно за нарачка
DEN 1272.00
Достапност:

Опис :
Модел : LZM-25
Тип : Панел Тип
Тип на врска : 1" BSP Машки
Медиум : Гас Flowmeter Протокот На Воздух Метар
Протокот Опсег : 15-140m3/h

За производот

DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент