GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Sony Xperia L1 5.5 Модните СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит
Новак - 5 %

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Sony Xperia L1 5.5 Модните СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

Достапно за нарачка
DEN 240.00
DEN 228.00
Достапност:


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба.
Компатибилен модел : за Sony Xperia L1 5.5"
Пакување се вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

За производот

Големина:
5.5inch Screen
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
Карактеристики:
цртан филм паричник
дизајн:
Слатки,Шарени,Егзотични,Животински,Гроздобер
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
за Sony Xperia L1 5.5 инчен

Избор на клиент