(3 M/pack ) Трепките чипка намали бела црна Облека, додатоци везови чипка ткаенина diy додатоци 26cm широк laciness
Новак - 5 %

(3 M/pack ) Трепките чипка намали бела црна Облека, додатоци везови чипка ткаенина diy додатоци 26cm широк laciness

Достапно за нарачка
DEN 374.40
DEN 356.00
Достапност:

Ткаенина Материјал : Eyelash чипка везени газа Ткаенина Ширина : 26 CM Ткаенина Боја : Бела Црна Функција : Погоден за сите видови на облека,венчаница, Облека, Прав грб, кукли облека,DIY додатоци.. ГЛАСАЧКО место : 3 метри за парче

За производот

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Жакард
Ширина:
26CM
Број На Модел На:
NO0022

Избор на клиент