Оглас за Одредување на Завртки ќор-сокак Опфаќа 304 од не ' рѓосувачки челик Рамно Огледало Завртки Покрие Капи 19mm дијаметар 20pcs/многу

Оглас за Одредување на Завртки ќор-сокак Опфаќа 304 од не ' рѓосувачки челик Рамно Огледало Завртки Покрие Капи 19mm дијаметар

Достапно за нарачка
DEN 479.04
Достапност:


Оглас за Одредување на Завртки ќор-сокак Опфаќа 304 од не ' рѓосувачки челик Рамно Огледало Завртки Покрие Капи 19mm дијаметар
Дијаметар : 19mm
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување : 20pcs/торба
Answer : ___________________________ Note : Ова ние имаме различни големини,сите големина на сликата.На овој линк е за 19mm dameter, Ако треба други големина,
ве молиме контактирајте ме или оставете порака!

За производот

Вози Стил:
Никој
Глава Стил:
Круг
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Димензии:
М3*10
Број На Модел На:
13723
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Завртка Тип:
декоративни завртка
боја:
Сребро.
Тежина:
6.3g/pcs
Дијаметар:
19mm
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Име:
Ќор-Сокак Опфаќа
Висина:
5mm

Избор на клиент