Тренди Сина Глеѓ Накит Cufflinks Mens Бела Кошула

Тренди Сина Глеѓ Накит Cufflinks Mens Бела Кошула

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


1.Нашата Продавница Сите Објекти Што Доаѓаат Со Кутија (Слободен Подарок Пакување Кутија).
2.Нашата Продавница Поддршка На Големо,Големо Цена Количина Започне Од 6 По Пар ,Парче Или Поставување На Објектот.Цената Ве Молиме Контактирајте Не Преку Трговија Со Датотеки, Или Да Ни Оставите Порака. Повеќе Количина, Цена Поевтини.
Објектот Спецификации :
Предмет Тип : Ткаенината Линкови
Парична Казна Или Мода : Мода
Метали Тип : Метал
Материјал : Бакар
Пол : Мажи
Манжетната Линкови Стил : Трендовски
Облик/Шаблон : Мастило шише
Повод : Партија /Свадбена/Состанок /Церемонија
Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 90207
Боја : Како На Сликата
Големина : 17 mm
Тежина : 13.2 г
Пакување : Еден пар спакувани во една кутија,Доаѓаат со бесплатен кутија за пакување.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
90207
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
мастило шише
боја:
сина глеѓ
Место на Потекло:
Guangdong ,Кина
Тип:
Cufflinks
Пакет:
Еден Пар Се Спакувани Во Кутија
Genden:
Мажи
Трговија на големо:
Да достапни
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Тежина:
13.2 г
Големина:
17 mm

Избор на клиент