бебе момчиња дете Нов стил персонализирана monogrammed seersucker Пижами Панталони

бебе момчиња дете Нов стил персонализирана monogrammed seersucker Пижами Панталони

Достапно за нарачка
DEN 19200.00
Достапност:


Производство Опис
Име на производ
seersucker панталони
бренд
benifun
Ткаенини
seersucker ткаенина панталона
пол
девојки&момче
Боја
Различни бои може да се прилагоди според Pantone боја
Големина
0-12years
Notice1
ако имате било какви прашања , само испрати ми пораки
Notice2
levave ми порака она што боите и големината треба откако ќе го стави на ред
MOQ
50pcs може да се измеша
Плаќање
paypal, paypal,aliexpress сајт
Време на испорака
5-8 дена по pp примерок потврди
Пакет
opp вреќа за секое или како вашите барања
Големина На & Мерење
Детали шоу
Можете да изберете боја што ви се допаѓа :

За производот

Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
sweetypplain
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
BF-CBP-017
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Ruched
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Тип На Објект:
Целосна Должина
боја:
може да изберете боја картичка
кориснички:
Може да се прилагоди
Големина:
може да изберете од големината на табелата(ве молиме проверете го ова)
Ткаенина Тип:
Плетени

Избор на клиент