DIATOOL 2 парчиња 7 Сад во облик на Electroplated дијамант сечење диск со Заштита 180MM обложени дијамант виде ножот за мермер гранит
Новак - 18 %

DIATOOL 2 парчиња 7 Сад во облик на Electroplated дијамант сечење диск со Заштита 180MM обложени дијамант виде ножот за мермер

Достапно за нарачка
DEN 2808.00
DEN 2303.00
Достапност:


=== ========================== ОПИС ============================= Предмет : 7" сад во облик на electroplated дијамант сечење и брусење дискови за гранит & мермер Количина : 2 парчиња Спецификација : Дијаметар од 7"/180 MM, Создаден 22.23 MM
Примена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасност
Функција : Сад облик дизајн core челик обезбедува посебна апликација на камен
============== Крајот ==============
Забелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд. Ако не сакате нашиот бренд име, ве молиме да ни остават порака, ние би можеле да испратите производи без бренд.
Персонализација на услуга : Ако цел 20pcs ние би можеле да го обележите вашето бренд име на нашите производи

За производот

Бренд Име:
DIATOOL
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SA9210722x2
Сечилото Материјал:
дијамант
По завршувањето:
Други
Големина:
180MM
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број на Компјутери:
2 компјутери

Избор на клиент