Божиќ Дедо Мраз Со Ирваси Винил Убава Wal Налепница Бебе Соба Спална Соба Оркестарот Ново 2017 Божиќ Ѕид Decal Д-174
Новак - 23 %

Божиќ Дедо Мраз Со Ирваси Винил Убава Wal Налепница Бебе Соба Спална Соба Оркестарот Ново 2017 Божиќ Ѕид Decal Д-174

Достапно за нарачка
DEN 651.84
DEN 502.00
Достапност:


34273839022 Производ Inforamtion : Број : Д-174 Големина : 56x89cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу
боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

За производот

боја:
615 сина, 627 сива, 618 светла зелена, 610 руменило, 630 виолетова, 607 црвена, 601 бела, 624 браун, друга боја избор
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Д-174
Материјал:
Пластични
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Избор на клиент