E0179 5LPM Микро Вакуум Пумпа за Вода 12V Дијафрагмата Reciprocating Пумпи
Новак - 10 %

E0179 5LPM Микро Вакуум Пумпа за Вода 12V Дијафрагмата Reciprocating Пумпи

Достапно за нарачка
DEN 921.60
DEN 829.00
Достапност:

HAIGINT 12v 60w 5 L/min Микро дијафрагмата фина магла спреј пумпа опис на Производот Температура0-60 степен целзиусови степени Мулти-цел-за Домашна употреба за градина sprinklers,туш,вода, чешмите во брод,караван или моторни дома Земјоделски цели-спреј за фарма хемиски pesticid отпорни на корозија 12v DC Моќ-60w Работен притисок0.8 Mpa Проток5 L/min Големина : 16.5*10*6cm Гума заграда може да се апсорбираат вибрациите од пумпата кога се работи Конектор големина одговара на 6-10мм внатрешен дијаметар на цевката Претпазливост : пумпата треба да се користи во сува состојба,не може да се потопуваат во вода

За производот

Тип:
Распрскувачи
Материјал:
Пластични
Sprayer Тип:
пумпа
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
ХГ-MNP-50
боја:
Црна
Литар:
5L/min
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Тип:
sprayer
моќност:
60W

Избор на клиент