(2piece) Нов IT8527E EXS EXA QFP-128 Чипсет

(2piece) Нов IT8527E EXS EXA QFP-128 Чипсет

Достапно за нарачка
DEN 383.52
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
IT8527E
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128

Избор на клиент