(10piece) Нов BQ735 BQ24735 BQ24735RGRR QFN-20 Чипсет

(10piece) Нов BQ735 BQ24735 BQ24735RGRR QFN-20 Чипсет

Достапно за нарачка
DEN 330.24
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
BQ24735
Пакет:
QFN-20

Избор на клиент