платно сликарство гроздобер цвет сликарство поставување спреј мадрид palmeiras слика современ дом декорација ѕид уметност Слика Рамки
Новак - 6 %

платно сликарство гроздобер цвет сликарство поставување спреј мадрид palmeiras слика современ дом декорација ѕид уметност Слика

Достапно за нарачка
DEN 196.80
DEN 185.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
30CMx30CM, 40CMx40CM, 50CMx50CM
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Бренд Име:
ѕидот cooing
Стил:
Класични
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
167
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент