Бесплатен превозот: 1G круг крем шише,козметички сад,сенки сад,моќ сад,крем тегла,Козметички Тегла

Бесплатен превозот: 1G круг крем шише,козметички сад,сенки сад,моќ сад,крем тегла,Козметички Тегла

Достапно за нарачка
DEN 1896.00
Достапност:


Точка бр : cje-1 R
МАТЕРИЈАЛ : гласачко место
ГОЛЕМИНА : 1 G

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
1g
Број На Модел На:
CJE-1R
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
1G
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
PS

Избор на клиент