Хартија кутија пакет AC 220/110V 600W DN20-63mm контрола на температурата ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина pipework
Новак - 5 %

Хартија кутија пакет AC 220/110V 600W DN20-63mm контрола на температурата ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина

Достапно за нарачка
DEN 552.00
DEN 525.00
Достапност:

можете да ги купите што сакате со повеќе разумна цена ;
3.
Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен не-стап пластични соголување технологија. нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор.58 kg 50/60 HZ нема Слободен pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Истото се справи, случаен боја испратени. ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;
3. можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Фреквенција : превозот Употреба : JIANHUA 20mm ,25мм,32-милиметри 40mm,50mm,63mm 260 1.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други hareware алатки со напредно производство на опрема и технологија.
Моќност : 600 W
Напон : 220 V/110
Фрекфенција : 50/60 HZ
Употреба : pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20mm 25мм 32-милиметри 40mm 50mm 63mm
Тежина : 1.58 kg
Боја : Црна/сина
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : 20mm, 25мм, 32-милиметри,40mm,50mm,63mm
нашата Функција :
1.
Вашиот Benifit :
1.
Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа.
Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот,повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.
Исто умре глава, случаен боја испратени. патека цел е добредојден, можете да ги тестираат нашите квалитетот на прво место пред да направите голема количина,иако ние сме wholesales снабдувач. ние ги доставуваме 7 дена размена/политика за наплата;
4.
Здраво пријател! Поради царинската причини, истиот материјал картон боја случајно се испратени, ви благодариме!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата . Ве уверуваме на нашите најдобри услуги на сите времиња! Ние се бара продолжување на вашата доверба и поддршка!. ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар.
започнете
крајот
Хартија кутија пакет AC 220/110 V 600 W DN20-63mm контрола на температурата ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина pipework
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Детали За Производот :
Ј-T63 L
ppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.

За производот

Напон:
220/110V
Димензии:
20mm ,25мм,32-милиметри,40mm,50mm,63mm
Тежина:
1.55KG
Фреквенција:
50/60Hz
моќност:
600W
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Бренд Име:
JIANHUA
Заварување Област:
100%
Број На Модел На:
Ј-T63L
Заварување мувла.:
20mm ,25мм,32-милиметри,40mm,50mm,63mm
Греење температура:
Тежина:
Тип:
Цевка Топење Машина
Фреквенција:
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
за КОНТРОЛА на температурата:
Yes
is_customized:
Yes

Избор на клиент