Бесплатен превозот бела eyelash чипка се облекуваат жените фустан со висок квалитет декоративни ткаенини мека трепките 16 см широк
Новак - 5 %

Бесплатен превозот бела eyelash чипка се облекуваат жените фустан со висок квалитет декоративни ткаенини мека трепките 16 см

Достапно за нарачка
DEN 364.80
DEN 347.00
Достапност:

Ткаенина Материјал : Eyelash чипка везени газа Ткаенина Ширина : 16 CM Ткаенина Боја : Бела Црна Функција : Погоден за сите видови на облека,венчаница, Облека, Прав грб, кукли облека,DIY додатоци.. ГЛАСАЧКО место : 3 метри за парче

За производот

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
16cm
Материјал:
Полиестер / Најлон
Број На Модел На:
NO0025

Избор на клиент