Ткаени Сјајот Портокал Злато Чипка Лента Трим да се Шие на Applique Декорирани Ткаенина Средување на Материјали за Шиење за Занает Крпа 40yard/T793
Новак - 12 %

Ткаени Сјајот Портокал Злато Чипка Лента Трим да се Шие на Applique Декорирани Ткаенина Средување на Материјали за Шиење за Занает

Достапно за нарачка
DEN 1295.52
DEN 1140.00
Достапност:

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Полиестер Големина : Прибл. целосна ширина 10мм /0.93" инчи, 1 двор=91cm се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Портокал Злато Пакет се Вклучени : 1 X 40 метри трим

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Sequins
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Плетенка
Ширина:
Approx. full width 10mm /0.93 inches
Број На Модел На:
Sequin Трим T793
Ткаенина Тип:
Полиестер / Ткаенина
боја:
Портокал Злато
Тип:
Плетенка Трим
Секс:
за жените
Материјал:
Полиестер / Ткаенина
Големина:
Approx. full width 10mm /0.93 inches, 1 yard=91cm

Избор на клиент