Нова Страна Tool Toggle Менгеме 203F
Новак - 5 %

Нова Страна Tool Toggle Менгеме 203F

Достапно за нарачка
DEN 554.40
DEN 527.00
Достапност:

Опис : Одржување Капацитет 250kg се Справи со се Движи 62 степен Лентата се Движи 95 степен на Тежина 360g Спецификација М8*1.25*63 L

За производот

DIY Материјали:
Дрво
Структура:
Т Менгеме
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
менгеме

Избор на клиент