Топла продажба 4 дизајни ABS Хром ракавица кутија светла декорација лента автомобил внатрешни работи стил случај за Chevrolet Cruze Седан Hatchback
Новак - 9 %

Топла продажба 4 дизајни ABS Хром ракавица кутија светла декорација лента автомобил внатрешни работи стил случај за Chevrolet

Достапно за нарачка
DEN 143.04
DEN 130.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
carmilla
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
007
категорија:
3D
Објектот Ширина:
5inch
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
5inch
Објектот Должина:
5inch
Објектот Дијаметар:
5inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ABS

Избор на клиент