Legua Wiper ножеви за Акура RDX (2007-2014),16+26,автомобил wiper,Boneless, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток
Новак - 44 %

Legua Wiper ножеви за Акура RDX (2007-2014),16+26,автомобил wiper,Boneless, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Достапно за нарачка
DEN 1357.44
DEN 760.00
Достапност:


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За Акура RDX (2007-2014),
Големина : 16"+26"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% Вистински снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :
Фабриката фото :
Производ на сертификатот :
Оригиналното пакување :
Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

За производот

Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
Legua
За Возило Брендови/Модел:
Акура
Објектот Ширина:
2cm
Акура RDX-Година:
2010,2009,2014,2007,2008,2011,2012,2013
Име На Модел:
За RDX
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Тежина:
0.36kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Акура Модел:
RDX
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
16+26
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-700
Автомобил Производител:
Акура
Година:
2007-2014
Автомобил Направи:
За Акура

Избор на клиент