haoyu Ретро Модата Tr90 Легура Унисекс Очила optiacl Транспарентен Читање рецепт Myopia Очила во рамки Oculos Де Grau

haoyu Ретро Модата Tr90 Легура Унисекс Очила optiacl Транспарентен Читање рецепт Myopia Очила во рамки Oculos Де Grau

Достапно за нарачка
DEN 696.00
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000]
ние може да се соберат на леќи во рамката, ако треба да се направи prescripion леќи
Ве молиме оставете порака за да ми кажете myopia опис мора да обезбеди на рецепт информации или лекар хартија како ДЕСНО око : sph ?? , cyl ?? , оска ?? , додадете?? ЛЕВО око : sph ?? , cyl ?? , оска ??, додадете?? PD : ??

За производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
haoyu
Број На Модел На:
TG010
Производот Категорија:
Обични Очила
Текстурата на материјалот:
Метална рамка
Спецификации:
Картата Информации За Производот
Стил:
Целосна Рамка

Избор на клиент