Тропска Риба Деца Салон Копчиња Повлекува Деца Фиока Knob Се Справува Со Мебел Се Повлече Справи Со Хардвер
Новак - 12 %

Тропска Риба Деца Салон Копчиња Повлекува Деца Фиока Knob Се Справува Со Мебел Се Повлече Справи Со Хардвер

Достапно за нарачка
DEN 153.60
DEN 135.00
Достапност:


Тропска Риба Деца Салон Копчиња Повлекува Деца Фиока Knob Се Справува Со Мебел Се Повлече Справи Со Хардвер
Карактеристики со Користење на висок квалитет на животната средина материјали Отпорни на корозија и абразија избегнување на Судир, за да се заштити безбедноста на децата Убави и смешни дизајн го прави вашите деца соба поубаво. Примена : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите и сите видови на мебел 2 бои за да го изберете. Ве молиме да ни оставите порака и да ни каже модел што треба Ако не пораката, ние ќе ги испратите во случаен избор. Ви благодариме
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Руралните
is_customized:
Yes
Материјал:
мека гума
Материјал:
мека гума
додаток:
со завртки

Избор на клиент