ние сме шампиони Фудбал Фудбалска Топка Винил Ѕид Decals Персоналните Име Постер Арт Ѕид Налепници за Деца Соби Декорација

ние сме шампиони Фудбал Фудбалска Топка Винил Ѕид Decals Персоналните Име Постер Арт Ѕид Налепници за Деца Соби Декорација

Достапно за нарачка
DEN 618.24
Достапност:


СПЕЦИФИКАЦИИ Материјал : Не-toxi, еколошки пвц Тежина : Околу 300g Големина : Default Боја : Виолетова НАРАЧАНА УСЛУГИ ФУНКЦИЈА 1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични 2.Лесен за употреба и отстранување 3.Модерен дизајн и висок квалитет 4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Услуги на клиентите Можеме да ги прилагодите на која било големина и боја за вас Пакет Платно во цевка Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority 1. e Packet (EUB) -само во САД 2. Кина Пост Воздух Пошта 3. EMS 4. Fedex време на Испорака 1. e Packet (EUB) : 7 - 15 дена 2. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ви благодариме.. 3. EMS : 7 до 10 дена 4. Fedex : 7 до 10 дена
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
5) Пад на превозот. Ние обезбедуваме пад на превозот што може директно да испратите производи за справување со детални информации.
6) Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација.
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори.Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации :
1. Ако нешто се направи што не се задоволни или лути,ве молиме cantact usdirectly пред да замине повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да slove на проблем додека не се задоволи,
2. Ако satisty со објектот,ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 star) за нас, Тоа е многу важно за нас

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Класификација:
За Ѕид
is_customized:
yes
Бренд Име:
Cutelittlebear
Стил:
Европа
Спецификација:
Multi-piece Package
Големина:
Large
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Функција:
Табла Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
ts-88888889996
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент