XT60 машки да се Мали Tamiya женски dapter Конектор кабел 50mm за РК Lipo Батеријата

XT60 машки да се Мали Tamiya женски dapter Конектор кабел 50mm за РК Lipo Батеријата

Достапно за нарачка
DEN 114.72
Достапност:


XT60 машки да се Мали Tamiya женски dapter Конвертор-кабел 50mm за РК Lipo Батеријата
Конектор A : XT60 машки
Конектор Б : Мали Tamiya женски
Кабел должина : 50mm, ако сакате другите должина, ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3/25---1
Тип:
Рака Алатка Делови

Избор на клиент