KFqwe 89 нови 2015 година, природни вулкан (10 mm) скелет враќање на античките начини, панк правец на мажите и жените хривнија монистра тип.
Новак - 49 %

KFqwe 89 нови 2015 година, природни вулкан (10 mm) скелет враќање на античките начини, панк правец на мажите и жените хривнија

Достапно за нарачка
DEN 427.20
DEN 218.00
Достапност:

УСД $ 2.79 УСД $ 6.98 УСД $ 7.98 УСД $ 3.98 УСД $ 5.98 УСД $ 6.98 УСД $ 7.99 УСД $ 5.98
Материјал : лава-рок + алуминиумски+Природни ахат Тежина : 25g Вулкан дијаметар : 10мм
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Пол:
Унисекс
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
19
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
MAOKE

Избор на клиент