MBBRV01003 Плоча за Пакард Бел Easynote NS11-HR NS44-HR NS45 48.4IQ01.041 JE40 HR MB

MBBRV01003 Плоча за Пакард Бел Easynote NS11-HR NS44-HR NS45 48.4IQ01.041 JE40 HR MB

Достапно за нарачка
DEN 2866.56
Достапност:


Опис
Лаптоп Плоча (Систем одбор) - За ПАКАРД БЕЛ Easynote NS11-HR NS44-HR NS45 MBBRV01003 48.4 IQ01.041 JE40 HR MB ТЕСТИРАНИ ДОБРА
Опис : ПЛОЧА SJV40_HR ENNS11 HR_UMA HM65 LF USB3.0 BD W/RTC БАТЕРИЈАТА & W/O ПРОЦЕСОРОТ & МЕМОРИЈА НЕ-3 G (B2&Б3 ПОВЛЕКУВА+РЕ-LAYOUT PCB), ГЛАВНАТА BD UMA HM65 ќе б/3 G LF
Овој производ е реновирана, Оригиналниот систем одбор, и е 100% функционална. Ние нудиме 3 0-Ден Гаранција за овој производ. Ве молиме кликнете на линкот подолу за лесно, без проблеми се врати процес. Матични плочи се дел број специфични; ве молиме бидете сигурни дека за да одговара на дел број на матичната плоча ќе се заменува со онаа на вашите се за купување.
Погледнете одбор идентификатор MBBRV01003 во мемориска локација прикажани на етикетата .Ве молиме внимателно да се однесуваат на слики, избегнување на погрешно купување.
Пакетот Вклучува : 1x Оригиналниот Систем Одбор Целосно Тестирани / Поминале Дијагноза - 90-Ден Гаранција
Состојба : Обновена - Работа 30-Ден Гаранција / Опционални Продолжена Гаранција (следете го линкот подолу)
Компатибилни Модели (не за сите модели наведени) : ЗА ПАКАРД BELLEasynote NS11-HR Серија ЛАПТОП КОМПЈУТЕР ЗА ПАКАРД BELLEasynote NS44-HR Серија ЛАПТОП КОМПЈУТЕР ЗА ПАКАРД BELLEasynote NS45 Серија ЛАПТОП КОМПЈУТЕР
Превозот Превозот вклучува осигурување Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

За производот

Бренд Име:
KEFU
Тип Socket:
чашката p
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
Intel G41
Пристаништа:
VGA,USB 2.0,Display Port,Ethernet
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
NS45
Чипсет Производител:
Intel
Форма Фактор:
Мини-ITX
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Почетен Датум:
2011
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
1066
Тип на ПРОЦЕСОР:
Core i7/Core i5/Core i3
Меморија канал:
Двојно
Состојба:
Одлични
Форма Фактор:
лаптоп плоча
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
ПРОЦЕСОРОТ Socket:
Чашката G2 ИЛИ rPGA 988B

Избор на клиент