1x Уво Безбедно Здравје Восок Мобилност Почиста Чистење со Правосмукалка Смена Отстранување Пик Кит

1x Уво Безбедно Здравје Восок Мобилност Почиста Чистење со Правосмукалка Смена Отстранување Пик Кит

Достапно за нарачка
DEN 347.04
Достапност:


Опис
Поради eardrum е слаб, овој производ дизајн за безбедност во дизајнот на ветрот
само може да си го цица до мали уво восок,
па се чувствуваат кога го користите вшмукување е мал, но често се користи овој ефект ќе се појави во производот период,
затоа, Како што вели поговорката : сигнализација дама - умен не гледам остри уши,
очи светли непознати видите светли очи не се светли,
така на уво здравјето прашања.Ако постои прекумерна уво восок и шампон,
бања и други причини на остаток на влага
не е јасно во времето, тоа е лесно да предизвика некои уво болест.
Сепак, на традиционалниот метод за длабочината на износот на ушите,
посебно за стари лица, млади деца и доенчиња тао уво,
тоа е лесно да се оштети уво, повеќе недостатокот на добар начин да се исчисти водата.
Сега електрични уво апсорпција апарати (некои се нарекува електрични апарати на износот на ушите, уши,
уво чистење, чистење на уво), ќе ги реши овие проблеми за вас.Плати цената на поделбата на износот на ушите,
може да имаат само неколку години задоволство earmuffs бебе цицање изградена-во пони уво уред и фан,
ќе има звук, но нема да влијае на употребата на софистицирани елегантни моделирање, великодушни.
Функција
1.Овој производ против прекумерна уво восок и капење шампон остаток на
влага не е јасно во време на развојот на електрична чисти ушите,
моделирање е исклучителна, природни, мазен изглед
2.Овој производ можете брзо да се исчисти уво нечистотија, е погодна за сите возрасти, пола,
држи уво аудитивни чувствителност. Јасно. Чисти. Здравје. Удобно;
Пушењето само една минута на време, да слушате чувството е поинакво.
Спецификации :
Материјал : ABS + Силикони
Напојува со 2x AA батерии(не се вклучени)
Боја : Бела
Пакетот Вклучува :
1 x Уво Почиста
4 x Млазницата
1 x Инструкции

За производот

Тип На Објект:
Уво Заштита
Материјал:
ABS + Силикони
Број На Модел На:
400193

Избор на клиент