Топла продажба Херој 1063# Вистинска Казна Financia Пенкало Студент Calligraphy Пенкало Уметност Фонтана Пен 0.38/0.5/0.8 мм Факултативна Подарок Кутија Сет
Новак - 50 %

Топла продажба Херој 1063 Вистинска Казна Financia Пенкало Студент Calligraphy Пенкало Уметност Фонтана Пен 0.38/0.5/0.8 мм

Достапно за нарачка
DEN 1144.32
DEN 572.00
Достапност:


СОВЕТИ :
1. драг пријател, опција 1 и опција 11 се мат црно, други опции се сјајна црна/ бела/сино/red/злато, ви благодарам многу.
2. постојат 4 различни бои подарок кутии, ние ќе ви го испратиме по случаен избор, ви благодарам многу.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување (освен за штетата предизвикана од човечки фактори ). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
end Isv Module Wrap8835

За производот

Тип:
фонтаната пен
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Број На Модел На:
1063
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Злато
Пишување Точка:
0.38 mm/0.5 mm/0.8 mm
Начин на мастило:
Клипот мастило

Избор на клиент