1000pcs m3*6 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електронски l завртка машина завртка
Новак - 10 %

1000pcs m3*6 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електронски l завртка машина завртка

Достапно за нарачка
DEN 552.00
DEN 497.00
Достапност:


1000pcs m3*6 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електрични завртка машина завртка

За производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М3*6
is_customized:
Yes
Големина:
м3*5
Материјал:
Јаглероден Челик
По завршувањето:
Никел позлатен
Функција:
електрична машина завртка

Избор на клиент