76mm природни скапоцени камења се справува со антички железо kichen кабинет се повлече сина gemstons фиока салон шкафот мебел се справи со повлече 3
Новак - 5 %

76mm природни скапоцени камења се справува со антички железо kichen кабинет се повлече сина gemstons фиока салон шкафот мебел

Достапно за нарачка
DEN 3744.00
DEN 3557.00
Достапност:


Точка Бр : TC189
Материјал : Висок квалитет на Цинк Легура со природни скапоцени камења
Завршувањето на предметот : антички железо црна ,сина
Големина на :
Должина : 125mm
ширина : 25mm
Hight : 22mm
Дупка простор : 76mm (3")
Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs Рачка
Фотографии Покажуваат :
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
4) По продажба на услуги
1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Buyer Protection

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
Бренд Име:
FMHOME
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TC189
Материјал:
Цинк Легура со природни скапоцени камења
Теренот-ред Спецификации:
76mm (3)
боја:
античкиот железо црна, сина

Избор на клиент