Collare Симулирани Бисер Зголеми Обетки За Жените Злато/Сребрена Боја На Цвет Капка Обетки Мода Накит Трговија На Големо E142
Новак - 50 %

Collare Симулирани Бисер Зголеми Обетки За Жените Злато/Сребрена Боја На Цвет Капка Обетки Мода Накит Трговија На Големо E142

Достапно за нарачка
DEN 575.04
DEN 288.00
Достапност:


*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.
Стандарден пакет е како на следната слика.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог.
Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ви благодарам многу!
.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит. Ви благодариме за разбирањето.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Бисер Зголеми Обетки За Жените Накит жолто Злато/ Капка Обетки Мода Накит Цвет трговија на Големо IE2109 Бисер Зголеми Обетки Обетки За Жените Обетки Мода Накит
Материјал : еколошки бакар Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Ако сакате да се купи натпревар накит,ве молиме clink следат слика :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми.

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Collare
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
E142
is_customized:
Yes
функција 1:
обетки за жени
Карактеристика 2:
Обетки Мода Накит

Избор на клиент