(5piece) Нов KB3310QF A0 KB3310QF АО TQFP IC I/O Чипсет

(5piece) Нов KB3310QF A0 KB3310QF АО TQFP IC I/O Чипсет

Достапно за нарачка
DEN 363.84
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
KB3310QF ОСЛ
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128

Избор на клиент