Стаклени Шишиња, Тегли Со Плута Затка Празни 70ml 110ml 150ml Тегли Контејнери Шишиња Corks Накит Пакување 24pcs Бесплатен Превозот

Стаклени Шишиња, Тегли Со Плута Затка Празни 70ml 110ml 150ml Тегли Контејнери Шишиња Corks Накит Пакување 24pcs Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 2064.00
Достапност:


Стаклени Шишиња, Тегли Со Плута Затка Празни 70ml 110ml 150ml Тегли Контејнери Шишиња Corks Накит Пакување
Капацитет/ големина : 70ml (37*100mm), 110ml (37*150mm), 150ml (37x200mm)
Дијаметар : 37mm
количина : ќе добиете 24 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Corks
употреба : Свадба Празник Декорација Божиќ Подароци Сакаат Стакло Bottlese, Модни Накит, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери за Песок течни и накит Стаклени Шишиња Со Corks
За Компанијата
На патувањето на нашите накит и Стаклени Шишиња снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Стакло
Накит Пакување & Display Type:
Теглите & Контејнери
Објектот Дијаметар:
3.7cm
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
3.7cm
Производ Карактеристики:
Теглите накит
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
70ml 110ml 150ml
Бои:
Транспарентна
Обликот:
мини шише
Употреба:
Шишиња
Материјал:
Стаклени Шишиња Со Корк
Понудата:
празни козметички контејнери
Големина:
70ml 110ml 150ml
Име:
Теглите Шишенцето Шишиња
накит:
Накит Пакување
подарок:
Подарок Шишиња, Тегли
сад:
Теглите накит

Избор на клиент