Нови 10Pcs/Многу 3.55(9 cm ) Свила Сончоглед Вештачки Цвет Топка Бакнување Закачалка Топка За Свадба Партија DIY Булчински Цвеќе Оркестарот
Новак - 5 %

Нови 10Pcs/Многу 3.55(9 cm ) Свила Сончоглед Вештачки Цвет Топка Бакнување Закачалка Топка За Свадба Партија DIY Булчински Цвеќе

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 729.00
Достапност:

Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетни Материјали : Свила ткаенини боја : жолта Боја, големина : Дијаметар на цвеќиња Топка : 9cm (приближно) Пакет : брод со хартија кутија . Карактеристики : 1. Одличен квалитет и елегантен дизајн 2. Со исклучителна workmanships, цвет топка е издржлив и не е лесно да исчезнат 3. Светли цвеќиња со Висок квалитет 4. Направи безвременски модата државата со деликатна свадба хривнија 5. Еден девојки ќе се борат за оваа шармантна топка за нивната вистинска љубов 6. Најдобар избор за невеста Пакет Вклучува 10 x 9cm цветни топки Забелешка : актуелната објект боја можеби малку поинаква од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е снимен и следење ние, исто така, имаат различни големина цвет топка ,добредојдовте да контактирате нашата компанија! Answer : ___________________________ Note :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
JXCD-013
Карактеристики:
Свадба Декорација Цвет Топка

Избор на клиент