2017 Дами Зимско Крзно Капи За Жените Шарени Крзно Пом Poms Bobble Шапка Женски Комбинација Плетење Beanie Капи
Новак - 30 %

2017 Дами Зимско Крзно Капи За Жените Шарени Крзно Пом Poms Bobble Шапка Женски Комбинација Плетење Beanie Капи

Достапно за нарачка
DEN 714.24
DEN 500.00
Достапност:


започнете
крајот
2017 Дами Зимско Крзно Капи За Жените Шарени Крзно Пом Poms Bobble Шапка Женски Комбинација Плетење Beanie Капи
Напомена :
1.Raccoon крзно пом пом големина : 15-16cm за дијаметар. Голема природно крзно пом пом со обоена боја
2.материјал : вистински raccoon крзно, акрилик, мода топло бренд дизајнер
3.За крзно popm пом, Тоа е пренослив стил, многу добро за миење
>Материјал : вистински raccoon крзно, акрилик
>Бои : црна, бела,темно сина,сива,вино црвена,сина,розева,портокалова
>Големина : Одговара жените главата обемот 55-62cm или така.
>Функција : моден бренд, топло,голема крзно pompoms,добра еластичност
>Користење сезона : зима, есен,пролет
>Пакет : нормален пакет
Добредојдовте на Модата Неограничен продавница
( повеќе модата или kawaii производи, сите во мода unlimiteds раскина.)
Продавница линк : http : //www.aliexpress.com/store/918986
голема цел од голем попуст
Детална слика :
Pls внимание :
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем со плаќање,Добредојдени да не контактирате.
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздухопловната и означи како "ПОДАРОК", стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае ДО 20 работни дена. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас. Ние имаме соработка превозот партнер за неколку години. Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас.
Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Повеќе служба : Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба добредојдовте mail нас. Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена. И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.
Вашиот вид повратна информација е основниот на нашите подобрување. Така што можеме да направиме подобра и подобра работа.

За производот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Акрилик,Крзно
Број На Модел На:
СМ-P080
Стил:
Повик
Бренд Име:
furandown
Материјал:
вистински raccoon крзно, акрилик
Бои:
црна,портокалова,вино,сива,темно сина,сина,розова
Шапка Големина:
одговара за возрасни жени(добра еластичност)
Крзно Топка Големина:
15cm големина
Функција:
топло, обоена со крзно,крпеница,крзно pompom
Сезоната:
зима, есен
Пол:
Жени,Мажи
квалитет:
висок квалитет на контрола,посебно за извоз

Избор на клиент