Плус Големина S-XXL Жените Унисекс Секси Латекс Catsuit Црна Wetlook Целосна Bodysuit ПВЦ Jumpsuit Clubwear Faux Кожен Костим

Плус Големина S-XXL Жените Унисекс Секси Латекс Catsuit Црна Wetlook Целосна Bodysuit ПВЦ Jumpsuit Clubwear Faux Кожен Костим

Достапно за нарачка
DEN 1247.04
Достапност:


Име На Производ
Плус Големина S-XXL Жените Унисекс Секси Латекс Catsuit Црна Wetlook Целосна Bodysuit ПВЦ Jumpsuit Clubwear Faux Кожен Костим
Општи Информации 1.Објектот Плус Големина S-XXL Жените Унисекс Секси Латекс Catsuit Црна Wetlook Целосна Bodysuit ПВЦ Jumpsuit Clubwear Faux Кожен Костим 2.Материјал Полиестер/Најлон 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт
Компанијата Шоу
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
"Светска Класа" е нашата тема. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
дупка
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Тип:
Jumpsuits
Бренд Име:
AILINGE
Ткаенина Тип:
Batik
Материјал:
Полиестер,Најлон
Должина:
Ankle-Length Pants
Број На Модел На:
M7071
Возраст:
Возрасни
Стил:
Секси , Мода , Партија
Попуст:
OK
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пазарот:
глобални
Пол:
Жените
MOQ:
1 Парче
Должина:
Full Length

Избор на клиент