Бесплатен Превозот 48pcs/многу 2g Козметички Тегла Refillable Пластични Око Крем Шише Сочинуваат Тегла УВ-отпорни на Црна и Бела Боја
Новак - 9 %

Бесплатен Превозот 48pcs/многу 2g Козметички Тегла Refillable Пластични Око Крем Шише Сочинуваат Тегла УВ-отпорни на Црна и Бела

Достапно за нарачка
DEN 595.20
DEN 541.00
Достапност:


48pcs/многу
Големина : 30*15mm
Капацитет : 2g
Тежина : околу 4.8 g/pc
Пакување : 24pcs/opp вреќа
Боја : Црна/Бела
200pcs/многу Висок Квалитет 20g Прав тегла Слатко Прав Случај со Sifter и Памук Влошки за Прав Козметички Сад US$ 178.56 /многу
парчиња / многу
12pcs/многу 20g Прав Случај Прав Тегла со Sifter и Памук Влошки Пластични Козметички Сад US$ 15.32 /многу
парчиња / многу
трговија на големо 1000pcs/Многу Мали Врвот Пластични Парфем Diffuser Funnels,Козметички Алатка Совет Течни Нафтени Funnels Шишенцето US$ 117.60 /многу
парчиња / многу
Fedex/DHL слободни 504pcs/многу 3g плоштадот крем тегла,3cc козметички сад,пластични шишиња,прикажување на шише,бели,јасно,црна примерок тегла US$ 95.76 /многу
парчиња / многу
ПРОЗОРЦИ Бесплатна Промоција 1000pcs 2g Круг Крем Тегли,2cc Мал Пластичен Сад Козметички Refillable Шише за Помине Уметност за Складирање US$ 137.82 /многу
парчиња / многу
ПРОЗОРЦИ/DHL бесплатен превозот 500pcs/многу Висок Квалитет на 4g Акрилик сад Плоштадот Крем тегла DIY Refillable Тегла Пластични Сенката за Очи Сад US$ 139.60 /многу
парчиња / многу
Fedex Бесплатен превозот -1000pcs 2g пластични тегли, мал круг црно бел крем тегли,2ml refillable шише козметички сад US$ 142.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - 1000 PCS Висок Квалитет 5g Јасно Плоштадот Тегла,5cc Плоштадот пластични Тегла,5ml Прашок Conatiner US$ 158.60 /многу
парчиња / многу

За производот

боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
BH0085
Бренд Име:
sambette
Големина:
2g
Материјал:
Пластични

Избор на клиент