CAMMITEVER 41pcs Мешани Сина, Пурпурна Точки Чипка Обична Бои Rib Појас Лента Поставена За DIY рачно изработени Накит, Додатоци за Декорација
Новак - 45 %

CAMMITEVER 41pcs Мешани Сина, Пурпурна Точки Чипка Обична Бои Rib Појас Лента Поставена За DIY рачно изработени Накит, Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 1033.44
DEN 568.00
Достапност:


Карактеристики : 1 .Тоа може да се користи како текстил, облека ,детски коса цвеќиња ,цвет продавница ,подароци продавница, куќа DIY рачно изработени . 2.Убава и Антички, лесно да се исчисти. Спецификации : 1.Големина : 41meter сосема 2.Материјал : Полиестер влакна,сатен,чипка микс Пакет се Вклучени : 41x лента(не во кутија)
Ако сакате да купите многу производи или да стане дистрибутер во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас несомнено!
Ние ќе ви даде трговија на големо цена(пониска) .
Ние и нашата фабрика ќе ја цениме секоја можност да соработуваме со вас и резервни нема напор да се направи победа-победа на нас!!!
~~~~~~~~~~~
Кина Самитот Извоз
~~~~~~~~~~~
Превозот На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Објектите ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање од страна на Воздух mail и превозот ќе треба околу 8-15 работни дена( бесплатен превозот). Може да се е-мејл мене или дозволете ми да знам онлајн ако ви треба брзо, јас ќе го испратам до тебе со други express, јас ќе го избере најдобриот и најевтиниот за вас. Превозот време : за НАС & Канада : 8~16 дена да европските Земји : 10~18 дена да Азија Coutires : 7~ 15 дена за други Земји : 20~30 дена Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". Вашиот satisfation е нашата извршување. Ако има било какви прашања во врска со нашиот производ, превозот, пакет и така натаму,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
GMT+08 : 00(Пекинг, Хонгконг)
Пон~Пет. : 09 : 00-18 : 00
Седна~Сонцето. : 10 : 00-16 : 00

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Шема:
Геометриски
Бренд Име:
CAMMITEVER
Број На Модел На:
111
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
мешани:
накит додатоци
Точки:
diy рачно изработени
Чипка:
Rib Појас

Избор на клиент