нови 21*14*5cm10pcs проголта во прозорецот дизајн Хартија Кутија за Торта Cookie партија подарок Пакување Свадба на Божиќ Употреба

нови 21*14*5cm10pcs проголта во прозорецот дизајн Хартија Кутија за Торта Cookie партија подарок Пакување Свадба на Божиќ Употреба

Достапно за нарачка
DEN 559.20
Достапност:

Материјал : Kraft Paper Size : 21*14*5 cm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение Хартија за Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 10 компјутери по многу. Цената само за покривање на кутии, не вклучувајќи и други додатоци . оваа страница е за овој стил,и зборовите значи најдобри среќа и добра иднина

За производот

Повод:
Партија
Материјал:
Картон
Тип:
Настан & Партија Материјали
Бренд Име:
TSbansheng
Настан & Партија Ставка Type:
хартија подарок кутии

Избор на клиент