RF оклопна сребрени влакна ткаенини за долна облека

RF оклопна сребрени влакна ткаенини за долна облека

Достапно за нарачка
DEN 2064.00
Достапност:


За производот

Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Ширина:
190cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Бренд Име:
U-СРЕБРО.
Велур Ткаенина Тип:
no
Техника:
Плетени
Шема:
Предиво Обоена
Тип:
сребрени влакна ткаенини
Материјал:
сребрени влакна/памук/полиестер
is_customized:
yes

Избор на клиент