14 x 15cm или 5.51 x 5.91 инчен Анти-Статички Оклопна Кеси Патент за заклучување на Врвот водоотпорен само печат ESD Анти-Статички пакет торба 50pcs/торба
Новак - 5 %

14 x 15cm или 5.51 x 5.91 инчен Анти-Статички Оклопна Кеси Патент за заклучување на Врвот водоотпорен само печат ESD Анти-Статички

Достапно за нарачка
DEN 453.60
DEN 431.00
Достапност:

Надвор Димензија : 14 х 15 см или 5.51 x 5.91 инчен Внатре Димензии : 13 х 13 см или 5.12 x 5.12 инчен Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична води и области На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Дебелина : 0.075 MM Материјал : APET / CP
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да ја врати стоката.
1.Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена (датум зависи од DHL).
2.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната. И на такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
3.Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба,ако тоа не ви одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти

За производот

Број На Модел На:
CF1415Z
Бренд Име:
ChinFine
Запечатување & Рачка:
Патент Врвот;
Индустриска Употреба:
Намирници;
Функција:
Анти-статички;
боја:
Сребрена-сива боја;
Материјал:
Пластични;
Пластични Тип:
CPP;
Торба Тип:
Торба со Вентил;
Површината Предавање:
Офсет Печатење
Обичај Цел:
Прифати;
Пакување:
50 компјутери/ торба

Избор на клиент