Убава мода сребро позлатен шарм сребро позлатен Хривнија Прекрасни накит ненадмината елегантен да /aiwajada bvhakmoa AH227
Новак - 5 %

Убава мода сребро позлатен шарм сребро позлатен Хривнија Прекрасни накит ненадмината елегантен да /aiwajada bvhakmoa AH227

Достапно за нарачка
DEN 120.96
DEN 115.00
Достапност:

Големина : 10ММ 8" Тежина : 23.5 g

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
17cm
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
cesakvza:
cetakwaa
dvlammsa:
dvmammta
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
about 7.5-8inches

Избор на клиент