Апстракт Анимиран Самовила Пејзаж Големо Платно Постер Печатење Ѕид Уметност Слика Сликарство Модерна Livingroom Дома Деко Без Рамка Подароци
Новак - 40 %

Апстракт Анимиран Самовила Пејзаж Големо Платно Постер Печатење Ѕид Уметност Слика Сликарство Модерна Livingroom Дома Деко Без

Достапно за нарачка
DEN 336.00
DEN 202.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
30x40 cm Без Рамка, 13x18 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000916
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes

Избор на клиент